לתרבויות שונות יש דעות שונות לגבי מה כרוך בעיסוי טוב. בהודו, הם מאמינים שכדי לקבל עיסוי טוב צריך להיות עירום ולהיות בעל קובאסי או באנגי, שמשתמשים באצבעותיהם כדי לתמרן את הצ’אקרות. עם זאת, תרבות אחרת מאמינה שעיסוי טוב הוא שפשוף ממריץ של הגב והצוואר עם חיבוק בסוף.

כל אדם מעדיף סגנונות שונים בין אם זה אקופרסורה או עיסוי ראש הודי תלוי בנקודות הכואבות של הגוף של האדם.

כל אדם הוא שונה, והמקום שבו אתה מרגיש לחץ או כאב יהיה שונה. עיסוי עשוי להיות טוב לשרירים, אבל לא טוב לפיברומיאלגיה.

יש מגוון יתרונות לקבל עיסוי או לעבור טיפולים ידניים אחרים. יש אנשים שחוויה חוץ גופנית קלה יותר להתמודד איתה, אחרים דיווחו על שחרור רעלים מאותם חלקים בגוף שצריכים לעבוד שעות נוספות שמתמחים בהכנסת תזונה וכוחות חיים לגוף.

יתרונות אלו יכולים להילחם בדיכאון, הפרעות חרדה ומחלות נפש, כמו גם הפרעת חרדה, על ידי שימוש במתנת המגע שלהם בדרכים לא נכון. המטפל מקדיש זמן להקשבה לחוויותיו של כל מטופל כדי שיוכל להמליץ טוב יותר על סוג הטיפול שאדם זקוק לו – בין אם זה עבודת רקמות עמוקות על פיברומיאלגיה או עיסוי שוודי קונבנציונלי.

אם אתם שוקלים לעשות עיסוי, דעו כי עומדים לרשותכם סוגים רבים ושונים של עיסויים. יש האומרים שהסגנון השוודי המסורתי טוב לשחרור מתח, בעוד ששיאצו עשוי להיות טוב יותר עבור חולים וזקוקים לחיזוק חיסוני.

ובכן אתה יכול לחלק את העיסוי לקטגוריות רבות: רקמות עמוקות, יוגה שוודית, תאילנדית או תאילנדית.

עיסוי שוודי הוא סגנון נפוץ שניתן לעתים קרובות באזורים כמו פארק סננו בטוקיו ומלונות מערביים. סוג זה של טיפול עיסוי כולל שכיבה על גבו של המטופל, כך שהמטפל יוכל לעבוד באופן מודע על רקמות השריר דרך הגוף ועד לעצמות התומכות. מלבד שיכוך כאבים, טיפול זה יכול גם לסייע במניעת גורמי דלקת כך שהמטופלים יוכלו להרגיש טוב בזמן שהם מתאוששים מהפציעה או ממחלתם.

חלק זה בוחן את סוגי העיסוי וכולל מידע על כמה גורמים שיש לקחת בחשבון בעת בחירת אחד.

אנו חוקרים מה זה אומר לקבל עיסוי טוב, כמו גם לספק תובנות לגבי סוגים מסוימים של עיסויים.

נושא המדור: מהן הערים הטובות ביותר למשרות ב-2019?

מילות מפתח במדור: מהן הערים הטובות ביותר למשרות ב-2019?

עיסוי הוא טיפול להפגת מתחים הכולל מגע, חום ולחץ. ישנם סוגים שונים של עיסויים המספקים סוג דומה של פנאי ללא צורך ללכת לספא או לגרום למישהו להגיע לשם.

סוגים דירות דיסקרטיות בראשון לציון

הסוג העתיק ביותר הוא שיאצו, שראשיתו בשנת 1909 ביפן. אחד הסוגים הנפוצים ביותר הוא עיסוי שוודי, שראשיתו בשנת 1896 על ידי רופא שוודי בשם טי לינגרן. עיסוי תאילנדי מעוצב על פי שיטות טיפול בעבודת גוף אסייתית שמקורן בהשפעתה של דרום מזרח אסיה על מסורת הרפואה המערבית בתאילנד (הנקראת לאנה עיסוי).